4_vedle_sebe

ZPŮSOB DORUČENÍ

 

ZPŮSOB DORUČENÍ
 
Pro doručení balíku si můžete vybrat z následujících možností nebo balík vyzvednout na adrese výdejny.
 
Osobní vyzvednutí :
 
Adresa výdejny: Českobratrská 13, Ostrava, PSČ 713 00. Výdejna se nachází v centru města Ostrava, poblíž Husova sadu nad pizzerií Caruso, naproti Ostravské univerzitě.
 
 
Dodání přepravní společností:
 
1. Přepravní společnost PPL – přepravce doručí balík na adresu, kterou jste uvedli v objednávce. Při zadání kontaktního čísla Vás bude předem informovat. Doručovací doba je v pracovní dny 8:00 – 18:00 hod nebo večerní doručení pouze pro vybraná PSČ, jejichž výčet naleznete na stránkách PPL nebo na zákaznické lince 844 775 775 . Sledovat zásilku PPL můžete zde.
  • PPL jako svou novinku připravila službu doručení zásilek k Partnerovi – jedná se o doručení zásilky na Partnerské místo. Tuto službu zatím nemáme implementovanou do webových stránek, ale vy si můžete po odeslání zásilky sami změnit místo doručení na zákaznické lince PPL 844 775 775 a vybrat si zde ze sítě Partnerských míst. Zde můžete samozřejmě uhradit i dobírku za zásilku. Výhody doručení na Partnerské místo: možná otvírací doba i o víkendu, nechcete se časově vázat při doručování přepravcem, zaměstnavatel neumožňuje převzít balík v zaměstnání, nejbližší PPL depo je daleko.

2. Česká pošta – balík do ruky - Přijede za Vámi, kam budete chtít. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.

  • Proč je Balík Do ruky tak výhodný? Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.
  • Pokud adresáta nezastihneme, může se s námi dohodnout na opětovném doručení v jiném termínu, který mu bude lépe vyhovovat.
  • Adresátovi nevyhovuje navrhovaný čas a způsob doručení, což by mohlo způsobit prodlevu při dodání balíku. Prostřednictvím našeho nového interaktivního webového formuláře na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si může adresát v den podání jednorázově změnit dispozice nakládání s balíkem dle svých časových možností a požadavků.
Při přebírání zásilky u přepravní společnosti se ujistěte, že je zásilka v pořádku a balík nebyl otevřen. Pokud najdete jakékoliv nesrovnalosti, neváhejte nás kontaktovat, popřípadě přeberte balík před přepravní společnosti. Přepravní společnosti s oblibou Vám nechají prvně podepsat formulář, že jste balík převzali v pořádku a bez výhrad a až poté Vám předají balík. Správný postup je, že si prvně převezmete balík a až posléze potvrdíte bezproblémové předání zásilky.
 
 
Ceník poštovného a doběrečného (ceny s DPH):
 
 
Osobní vyzvednutí – žádný poplatek za zpracování objednávky ani za poštovné a doběrečné
Přepravní služba PPL – úhrada dopředu na bankovní účet – účtujeme Vám jen přepravné ve výši 72 Kč.
Přepravní služba PPL s dobírkou – účtujeme přepravné ve výši 75 Kč a doběrečné ve výši 30 Kč, celkem tedy za zásilku 105 Kč.
Dodání Českou poštou – úhrada dopředu na bankovní účet – účtujeme Vám jen přepravné ve výši 106 Kč.
Dodání Českou poštou s dobírkou – účtujeme přepravné ve výši 106 Kč a doběrečné ve výši 14 Kč, celkem za zásilku 120 Kč.
 
 
Akční poštovné - platí do odvolání, cena 72 Kč s DPH. Zboží Vám pošleme přepravní společností PPL.
 
Uvedené ceny již obsahují 21 % DPH.
Balné se neúčtuje u žádné formy dodání.

 

Pokračovat